Kadra trenerska

KADRA TRENERSKA – SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ

Absolwent Podyplomowych Studiów Trenerskich specjalizacji piłki nożnej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener piłki nożnej odznaczony srebrną odznaką MZPN. Zawodnik klubu KS „Warszawianka”.
Od roku 2002 trener UKS Iwiczna, aktywny animator życia sportowego w gminie Lesznowola.
V-ce przewodniczący Rady Sołectwa Nowa Iwiczna. Prezes UKS Iwiczna.

Wojciech Chlipała

Trener rocznika 2013 i 2014 oraz zajęcia przedszkole piłkarskie 2015 i 2016.

Były zawodnik (MKS Tarnovia Tarnów – lata szkolne, Mazovia Mińsk Mazowiecki – czasy studenckie), obecnie trener piłki nożnej UEFA B. Przez kilka lat reprezentował swoją uczelnię (AZS Szkoła Główna Handlowa) w rozmaitych rozgrywkach, a do największego sukcesu zaliczyć może zdobycie srebrnego medalu Mistrzostw Polski Uczelni Ekonomicznych, Morskich i Filii Politechnik we Wrocławiu w 2001 roku. Od 2008 roku sędzia piłki nożnej, a od 2012 roku trener piłki nożnej, od początku związany z UKS Iwiczna. Wiceprezes UKS Iwiczna.

Kamil Janus

Trener rocznika 2012

Wychowanek trenera Jerzego Buczka, u którego zgłębiał tajniki kunsztu piłkarskiego. Jako czynny zawodnik wspierał następujące kluby: w latach 2000 – 2004 SEMP Warszawa, lata 2004 – 2007 Polonia Warszawa (może się poszczycić zdobyciem z zespołem trzykrotnie vice mistrzostwa Mazowsza), lata 2007 – 2010 RKS Okęcie Warszawa. Pięciokrotnie zasilał swoją osobą oficjalne występy w kadrze Mazowsza, jeden występ w reprezentacji Polski juniorów oraz kilkukrotnie pobierał konsultacje szkoleniowe.

Jakub Komendarczyk

Trener rocznika 2009

Trener UEFA C, wychowanek naszego Klubu UKS Iwiczna oraz zawodnik drużyn młodzieżowych MKS Piaseczno oraz kadry seniorskiej. Absolwent Stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim  – obecnie student SGH Warszawa, międzynarodowe stosunki gospodarcze.

Marcel Saługa

Trener rocznika 2009

Trener UEFA C. Zawodnik drużyn młodzieżowych Laura Chylice oraz MKS Piaseczno. Obecnie zawodnik drużyny seniorskiej FC Lesznowola. Student Uniwersytetu Warszawskiego – zawodnik AZS UW. Obecnie na wymianie naukowej w Hiszpanii.

Piotr Zieliński

Trener rocznika 2008

wychowanek UKS Iwiczna, były zawodnik MKS Piaseczno.

Jan Redliński

Trener wspomagający

Trener Grassroots C, absolwent warszawskiej AWF.