Kadra trenerska

Absolwent Podyplomowych Studiów Trenerskich specjalizacji piłki nożnej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener piłki nożnej odznaczony srebrną odznaką MZPN. Zawodnik klubu KS „Warszawianka”.
Od roku 2002 trener UKS Iwiczna, aktywny animator życia sportowego w gminie Lesznowola. V-ce przewodniczący Rady Sołectwa Nowa Iwiczna. Prezes UKS Iwiczna.

Wojciech Chlipała

Trener rocznika 2009, sekcja bramkarska.

Były zawodnik (MKS Tarnovia Tarnów – lata szkolne, Mazovia Mińsk Mazowiecki – czasy studenckie), obecnie trener piłki nożnej UEFA B. Przez kilka lat reprezentował swoją uczelnię (AZS Szkoła Główna Handlowa) w rozmaitych rozgrywkach, a do największego sukcesu zaliczyć może zdobycie srebrnego medalu Mistrzostw Polski Uczelni Ekonomicznych, Morskich i Filii Politechnik we Wrocławiu w 2001 roku. Od 2008 roku sędzia piłki nożnej, a od 2012 roku trener piłki nożnej, od początku związany z UKS Iwiczna. Obecnie spotkać można go na boiskach warszawskich lig biznesu i na ławce trenerskiej UKS Iwiczna różnych kategorii wiekowych. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym.

Kamil Janus

Trener rocznika 2006 oraz 2012/2013

Wychowanek trenera Jerzego Buczka, u którego zgłębiał tajniki kunsztu piłkarskiego. Jako czynny zawodnik wspierał następujące kluby: w latach 2000 – 2004 SEMP Warszawa, lata 2004 – 2007 Polonia Warszawa (może się poszczycić zdobyciem z zespołem trzykrotnie vice mistrzostwa Mazowsza), lata 2007 – 2010 RKS Okęcie Warszawa. Pięciokrotnie zasilał swoją osobą oficjalne występy w kadrze Mazowsza, jeden występ w reprezentacji Polski juniorów oraz kilkukrotnie pobierał konsultacje szkoleniowe.

Jakub Komendarczyk

Trener wspomagający rocznika 2009-2010-2011-2012-2013

Trener UEFA C, wychowanek naszego Klubu UKS Iwiczna oraz zawodnik drużyn młodzieżowych MKS Piaseczno oraz kadry seniorskiej MKS Piaseczno – obecnie FC Lesznowola. Student Uniwersytetu Warszawskiego – zawodnik AZS UW.

Marcel Saługa

Trener wspomagający rocznika 2009 -2010-2011-2012-2013

Trener UEFA C. Zawodnik drużyn młodzieżowych Laura Chylice oraz MKS Piaseczno. Obecnie zawodnik drużyny seniorskiej FC Lesznowola. Student Uniwersytetu Warszawskiego – zawodnik AZS UW.

Piotr Zieliński

Trener wspomagający – sekcja bramkarska

wychowanek UKS Iwiczna, były zawodnik MKS Piaseczno

Jerzy Buczek

Trener koordynator

Legenda mazowieckiej piłki nożnej – odznaczony złotą odznaką MZPN. Były Wice Prezes UKS Iwiczna.

Zasłużony trener zespołów seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych.