Poznaj naszych sponsorów

Bohemia Motors wspiera nasz rocznik 2013

Planujesz zakup nowego samochodu z salonu? Interesują cię auta używane? Skontaktuj się z Bohemia Motors – jednym z największych dealerów Škody w Polsce!

W ASO Škody i Volkswagena załatwisz wszystko w jednym miejscu – kompleksowo, rzetelnie i sprawnie! Jako jedni z nielicznych autoryzowanych serwisów w Polsce posiadają własne centrum napraw blacharsko-lakierniczych!

Averbit wspiera nasz rocznik 2016

Od 20 lat Averbit projektuje i wdraża zaawansowane systemy serwerowe, pamięci masowe, sieci LAN i SAN. Posiadają wszechstronną wiedzę, która w połączeniu z doświadczeniem zdobytym podczas realizacji wielu i różnorodnych projektów pracuje na ich sukces, jak i sukces ich klientów. Ich działalność opierają na solidnych fundamentach – szacunku do ludzi, otwartości, dialogu i zaufaniu.

Gmina oraz Centrum Sportu Lesznowola

Od praktycznie samego początku wspierają nasz klub zarówno organizacyjnie jak i finansowo, za co szczerze dziękujemy!

Jesteś zainteresowany wsparciem klubu lub wybranego rocznika? Skontaktuj się z nami i wspieraj UKS IWICZNA!