Kadra Trenerska UKS Iwiczna

Trener roczników 2010, 2011 oraz 2016

Absolwent Podyplomowych Studiów Trenerskich specjalizacji piłki nożnej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener piłki nożnej odznaczony srebrną odznaką MZPN. Zawodnik klubu KS „Warszawianka”.
Od roku 2002 trener UKS Iwiczna, aktywny animator życia sportowego w gminie Lesznowola.
V-ce przewodniczący Rady Sołectwa Nowa Iwiczna. Prezes UKS Iwiczna.

Sławomir Komendarczyk

Jakub Komendarczyk

Trener roczników 2015 i 2016

Trener UEFA C, wychowanek naszego Klubu UKS Iwiczna oraz zawodnik drużyn młodzieżowych MKS Piaseczno oraz kadry seniorskiej. Absolwent Stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim  – obecnie student SGH Warszawa, międzynarodowe stosunki gospodarcze.

Trener roczników 2012 oraz 2015

Wychowanek trenera Jerzego Buczka, u którego zgłębiał tajniki kunsztu piłkarskiego. Jako czynny zawodnik wspierał następujące kluby: w latach 2000 – 2004 SEMP Warszawa, lata 2004 – 2007 Polonia Warszawa (może się poszczycić zdobyciem z zespołem trzykrotnie vice mistrzostwa Mazowsza), lata 2007 – 2010 RKS Okęcie Warszawa. Pięciokrotnie zasilał swoją osobą oficjalne występy w kadrze Mazowsza, jeden występ w reprezentacji Polski juniorów oraz kilkukrotnie pobierał konsultacje szkoleniowe.

Kamil Janus

Jan Redliński

Trener roczników 2014 oraz 2017

Trener UEFA Grassroots C. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz przez dwa lata Trener analityk w Akademii Legii Warszawa. Nauki o piłce nożnej pobierał również w Institut Nacional d’Educació Física de Catalunya w Barcelonie. Wcześniej był trenerem grup młodzieżowych m.in. w AGAPE Białołęka oraz Agrykoli Warszawa.

Trener rocznika 2013

Wychowanek UKS Iwiczna oraz były zawodnik MKS Piaseczno