You are currently viewing Obóz letni w Januszkowie 2023

Obóz letni w Januszkowie 2023

Za nami pierwszy tak wielki obóz piłkarski… Ponad 120 zawodników z roczników 2009 do 2015 przebywało pod nadzorem naszych trenerów przez 8 dni.

Nie zabrakło wielkich emocji oraz wielu godzin spędzonych na boiskach obiektu w Januszkowie.
W trakcie trwania obozu każdy z naszych zespołów oprócz treningów przygotowanych przez naszą kadrę miała możliwość rozegrać kilka sparingów oraz korzystać z atrakcji na miejscu – a zdecydowanie największą było znajdujące się blisko jezioro wraz strzeżoną plażą przy naprawdę sprzyjającej pogodzie.

Nasze zespoły miały możliwość zmierzyć się chociażby z zespołami Tygrys Huta Mińska, UKS Junior Zacisze czy Białka Biała Rawska – i trzeba po prostu powiedzieć, że były to bardzo dobrze spędzone minuty z wymagającymi rywalami.

Wielu z licznej grupy zawodników reprezentujących nasz klub była na obozie po raz pierwszy – zwłaszcza cały nasz najmłodszy rocznik 2015, który dzielnie zniósł trudy całego obozu.

Niestety w tym samym czasie był to też nasz ostatni obóz rocznika 2009, który tym obozem oficjalnie zakończył udział we współzawodnictwie ligowym. Chłopcom z tego rocznika życzymy jednak wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że odpowiednio zasialiśmy w nich miłość do piłki nożnej czy sportu.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za okazanie zaufania po raz kolejny i wierzymy, że z każdym rokiem organizacja takich wydarzeń będzie stała na coraz wyższym poziomie.

1..2..3.. Iwiczna to my!