You are currently viewing Piknik rodzinny UKS Iwiczna

Piknik rodzinny UKS Iwiczna

Po ostatnich ograniczeniach wynikających z pandemii, chcemy wrócić do naszej tradycji i zorganizować po raz kolejny, wspólnie z rodzicami piknik sportowy dla sympatyków naszego Klubu.

Termin 21.06.2022 wtorek od godz.18.00 do 21.00 na boisku w Starej Iwicznej przy ul. Rekreacyjnej.

Przewidujemy poczęstunek z grilla (klub zakupi kiełbaski, brykiet, naczynia jednorazowe), konkursy dla naszych zawodników oraz turniej piłki nożnej dla rodziców naszych zawodników:-) Mecz kończący nasz Piknik – zwycięzcy turnieju zagrają z drużyną trenerów:-)

Mamy nadzieję, że uda nam się również przeprowadzić konkurs rzutów karnych wykonywanych przez Mamy naszych zawodników:-)

Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i piknik będzie doskonałą okazją do bliższego poznania się i zabawy.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd i trenerzy UKS Iwiczna