You are currently viewing Sekcja lekkoatletyczna w UKS Iwiczna!

Sekcja lekkoatletyczna w UKS Iwiczna!

Zapraszamy dzieci do nowo otwartej sekcji lekkoatletycznej, którą poprowadzą doświadczeni trenerzy Anna Jakubczak i Darek Pawelec. Zajęcia odbywać się będą na stadionie przy szkole w Nowej Iwicznej we wtorki (17:30-18:30) i czwartki (18:00-19:00). Oferta skierowana jest do dzieci w rocznikach 2007 i starszych. Młodsze dzieci zapraszamy na zajęcia w Centrum Sportu.

Lekkoatletyka, królowa wszystkich sportów

Główne korzyści jakie dają zajęcia z lekkiej atletyki:
– podwyższanie ogólnego poziomu sprawności dzieci
– rozwijanie wszystkich zdolności motorycznych: szybkości, siły, wytrzymałości, koordynacji, zwinności, gibkości.
– wszechstronne przygotowanie do trenowania każdej dyscypliny sporu.

Chcemy przede wszystkim zarazić dzieci miłością do ruchu na świeżym powietrzu aby w pełni mogły rozwijać swój potencjał i cieszyć się poznawaniem każdej konkurencji lekkoatletycznej.

Trenerzy:
Anna Jakubczak – trzykrotna Olimpijka na dystansie 1500m z Sydney, Aten i Pekinu, wielokrotna finalistka Mistrzostw Świata i Europy.
Darek Pawelec – były lekkoatleta, finalista Mistrzostw Polski na średnich dystansach. Po zakończeniu kariery zawodniczej przez wiele lat pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego i trener w szkole w Nowej Iwicznej.

Opłata miesięczna wynosi 100 zł.

Kontakt:
Anna: 507 173 157
Darek: 515 123 727