Trzecie miejsce rocznika 2009 i tytuł króla strzelców!

Trzecie miejsce rocznika 2009 i tytuł króla strzelców!

 

Znakomity występ naszych chłopców z rocznika 2009 w silnie obsadzonym turnieju organizowanym przez Kosę Konstancin. Zajęliśmy w zawodach trzecie miejsce, zaraz za Zwarem Warszawa i Kosą Konstancin. Warto podkreślić, że z zespołami tymi w bezpośrednich spotkaniach zremisowaliśmy (1-1 ze Zwarem) i wygraliśmy (1-0 z Kosą). O poziomie sportowych tych rywali niech świadczy fakt, że Zwar jest najlepszym zespołem rocznika 2009 w województwie mazowieckim (zwycięzca pierwszej ligi), a Kosa właśnie uzyskała awans do pierwszej ligi. Dodatkowo w turnieju pokonaliśmy Polonię Warszawa (3-0) i Orła Warszawa (również 3-0), zremisowaliśmy z Agrykolą Warszawa (2-2 mimo prowadzenia już 2-0), a jedynej porażki doznaliśmy w meczu z FA Piaseczno (0-1). Był to nasz jedyny mecz bez zdobytej bramki, ale wysoka skuteczność w pozostałych pojedynkach pozwoliły na zdobycie korony króla strzelców przez Maćka! Brawa dla niego oraz kolegów, którzy dobrymi podaniami pomagali mu w zdobyciu tego tytułu. Brawa dla całego zespołu za dobrą grę!